Український каталог програм для бізнесу

Головна сторінка
Антивіруси (19)
Бланки (6)
Бухгалтерія (25)
Документи (23)
Мережі (1)
Зарплата (5)
Кадри (8)
Органайзери (9)
Склад (25)
Торгівля (30)
Фінанси (11)
CRM (2)
Система (1)
Інші(3)
 
Пошук програми
Добавити програму
Друзі та партнери


 Органайзери :
Всього програм в даному розділі: 24

Сторінка: | 1 | 2 | 3 |

Доки 2.0 - Mobikate
Створення текстових документів усіх типів: договори, платіжні доручення, довідки, листи і т.д;
- Документи формуються в HTML, що дозволяє настроїти їх зовнішній вигляд, змінивши стандартний шаблон у будь-якому редакторові;
- Миттєва фільтрація по усіх полях;
- Функції "прописом" для числових полів, "повна дата" для дат;
- Програму можна використати з USB -носителя (флешки).
На сайті програми уся додаткова інформація, включаючи приклади шаблонів документів і відео (постійно оновлюється).


PayDox Personal 3.5 - PayDox
Доступні всі основні функції системи, зокрема:
• просте управління бізнес-процессами (на AJAX-технології)
• web-доступ до корпоративного файлового архіву (на AJAX-технології)
• ефективне управління колективною роботою співробітників і підтримка корпоративних дискусійних форумів
• електронне узгодження, твердження і контроль виконання документів, створення резолюцій, ознайомлення співробітників з документами, автоматичні e-mail розсилки повідомлень і документів, формування Справ
• облік і реєстрація вхідних і вихідних документів
• управління договорами, платіжними документами, документообіг, бюджетування, ведення всієї історії роботи з документами, календарне планування
• інтеграція з MS Office, з додатками, що існують на підприємстві
• створення довільної звітності, використання простих стандартних засобів настроювання на новий вигляд документів
• безпечна робота з видаленими підрозділами підприємства через web-браузер, по електронній пошті і SMS • підтримка територіально-розподіленого документообігу для крупних холдингових і багатофіліальних структур • проста установка системи для малих і середніх підприємств • простота роботи для кінцевого користувача, легкість обслуговування


Abivord 2.6.5 - Abivord
Abivord 2.6.5 - це безкоштовна і не велика альтернатива популярного Word з Microsoft Office. Програма позволяє набирати і форматувати тексти, створювати таблиці, вставляти зображення, роздруковувати документи та багато чого іншого.


Valon.Doc 1.4 швидка робота з документами + OpenOffice - Valonsoft
Зручне створення текстових документів всіх типів: договори, платіжні доручення, ваучери, розписки, посадові інструкції, витікаючі листи і т.д.


Бізнес Пак 7.1 - Professional Vision
Основні функції програми: виводить нові платіжні доручення, рахунки-фактури, книгу продажів, рахунки, накладні, зокрема форми Торг-12 і М-15, прибуткові і витратні касові ордери, прайс-листи, довіреність, цінники, оголошення на внесок готівкою, акт виконаних робіт, форма ПД-4. Можливість виведення документів у форматі MS Office. Програма веде журнали відповідних документів, довідники реквізитів, платників, одержувачів, одиниць вимірювання і т.д. Реалізована можливість роботи з валютою. Вбудований дизайнер звітів, який дозволяє створювати власні звіти. Можливість роботи в мережі. Шифрування даних. Експорт платіжних доручень у файл ЕПД і у файл для системи "Клієнт-Банк".
Що нового в Бізнес Пак 7.1:
1. Додані нові типи документів: довіреність на автомобіль, договір з товарами, заявка на касову витрату, заявка на отримання готівки, конверт.
2. Можливість експорту звітів у формати PDF, MS Excel, Open Office, BMP, JPEG, TIFF, GIF.
3. Пряме і зворотне сортування по будь-якій комбінації колонок у всіх таблицах.
4. Відкриття архіву будь-якого документа на окремій закладці.
5. Можливість індивідуальної настройки набору відкритих закладок.


Valon.Doc - Natallia Borozdina
Можливості Valon.Doc:
Зручне створення текстових документів всіх типів: договори, платіжні доручення, ваучери, розписки, посадові інструкції, витікаючі листи і т.д; Доступ до шаблонів Microsoft Word з програми; Завдання постійних величин, які використовуються у всіх документах, таких, як назва і реквізити організації, ФІО і дані контактних осіб; Завдання змінних полів в програмі з подальшим автоматичним підставлянням в шаблон Word; Миттєва фільтрація інформації по ключових полях — Ви самі вибираєте, по чому шукати; Зручна функція «прописом» для числових полів — задавши числове поле, Ви можете вивести його в документ Word як у вигляді числа, так і прописом; Вбудована довідка і приклади; Застосовна як блокнот для заміток.


Business Notes, 1.6 - Данил Єрмаков
ДОСТУПНІ МОДУЛІ:
- Робота з документами.
Модуль дозволить Вам здійснювати оперативний облік вхідної і вихідної документації на робочому місці, сортувати дані по багатьом параметрам, а так само завантажувати і зберігати будь-які файли документів.
- Облік контрагентів.
Без відриву від поточної документації Ви смотеже легко знайти необхідну інформацію про того або іншого партнера, відфільтрувати базу контрагентів по регіонах або сегментах ринку і т.д.
- Планування завдань.
Не пропустити потрібну подію або завдання допоможе окремий журнал завдань, в якому Ви легко зможете соорієнтіроваться по поточних ділянках роботи і організовано спланувати свій робочий процес.
- База знань.
Модуль допоможе зберігати в одному місці корисну інформацію про посилання на сайти, статті і замітки, сторонні файли і т.


Реєстрація документів організації 3.2 - Araxgroup
Облік вхідної, вихідної кореспонденції і внутрішніх документів (наказів, розпоряджень і т.д.) організації. Можливість роботи декількох організацій. Можливість налаштовування прав доступу кожного користувача до журналів документів. Користувачеві можна призначити режим "Бачити тільки свої документи". Програма підтримує режим роботи в локальній мережі.


РЭМ 4.0 - Чесноков
Призначення програми - надати користувачеві миттєвий доступ до файлів і папкам. Можливості програми: Миттєвий пошук на локальних дисках, мережевих дисках і мережевих ресурсах. У системі вбудовані можливості файлового менеджера: контекстне меню як в провіднику Windows, додаткове контекстне меню пошукової системи. Наявність фільтрів дозволяє відобразити тільки потрібні файли.


QuickDoc Конструктор договорів 2.0 Старт - А-ланта
QuickDoc Конструктор договорів реалізує технологію формування найбільш поширених типів договорів і додатків до них.
У програмі не просто приводяться типові форми договорів або шаблони, що вимагають ручного введення даних. Структура і текст договору формується в процесі вибору користувачем певних умов.
Варіанти договорів, що формуються системою залежно від вибраних користувачем умов, пройшли ретельну юридичну експертизу практикуючих фахівців в області договірного права.
QuickDoc Конструктор договорів формує структуру і текст договору в процесі вибору користувачем певних умов. QuickDoc Конструктор договорів можна порівняти з практикуючим фахівцем з договірного права, який працює над складанням договору разом з вами.

Сторінка: | 1 | 2 | 3 |

(c) Copyright 2007-2009 progua@ukr.net

Цікаві місця Криму