Український каталог програм для бізнесу

Головна сторінка
Антивіруси (19)
Бланки (6)
Бухгалтерія (25)
Документи (23)
Мережі (1)
Зарплата (5)
Кадри (8)
Органайзери (9)
Склад (25)
Торгівля (30)
Фінанси (11)
CRM (2)
Система (1)
Інші(3)
 
Пошук програми
Добавити програму
Друзі та партнери


 Кадри :
Всього програм в даному розділі: 8

Сторінка: | 1 |

Valon.Trade.CRM - Valonsoft
Valon.Trade.CRM - міні CRM-система.
Можливості:
* створення проектів та управління ними
* складання розкладу завдань, що входять в проекти
* ведення бази даних клієнтів
* вбудована email-розсилка
* звітна інформація; за планами завдань, за проектами, по клієнтах
* імпорт/експорт даних з/в Word/Excel
* можливість самостійно вносити зміни в структуру програми
* локальне та мережеве використання
* можливість роботи з програмою декількох користувачів з різними правами доступу


Do Recruiting Intelligent 2009 - Soft Intelligent
Do Recruiting Intelligent є послідовним практичним керівництвом по підбору персоналу, яке дозволить професійно здійснювати планування, пошук і відбір співробітників з моменту визначення потреби в трудових ресурсах і до ухвалення рішення про прийом на роботу. Продукт адресований керівникам будь-якого рівня, менеджерам по персоналу або іншим фахівцям, які задіяні в процесі підбору персоналу і рішенні кадрових питань компанії.


Персонал - Бізнес 4.5 Укр. - Bravosoft
Це професійна кадрова програма, що забезпечує автоматизацію кадрового діловодства та підтримку керування персоналом на підприємствах з різними формами власності й різною чисельністю співробітників (від кількох людей до декількох тисяч). Кадрова програма «Персонал» має широкий спектр різних функціональних можливостей, що дозволяють вирішувати практично всі завдання, необхідні для керування персоналом.
Програма «Персонал Бізнес» орієнтована на використання в організаціях, у яких немає самостійної служби керування персоналом. Кадрове діловодство в програмі « Персонал-Бізнес» спрощено і інтуїтивно зрозуміло, що дозволяє непідготовленому користувачеві вести повноцінний кадровий облік у своїй організації й друкувати всі регламентовані кадрові документи, а також одержувати всілякі довідки й статистичні звіти.


Кадри Плюс Україна 2.4.4 - ЕндіСофт
Програма призначена для автоматизації кадрових операцій і обліку часу роботи співробітників. Накази, заяви, рух персоналу, облік робочого часу, звіти і багато що інше. Програма розроблена з урахуванням законодавства України! Основні особливості і можливості програми: - Ведення особистих карток співробітників. - Облік робочого часу співробітників. - Облік руху співробітників і ведення кадрової статистики. - Автоматична підготовка всіх кадрових документів. - Журнал документів. - Розрахунок стажу. - Формування стандартних звітів (більше 50-ти готових звітів). - Створення своїх звітів. - Підтримка шаблонів документів. - Шаблони типових кадрових документів. - Додаткові можливості програми. - Мережеві можливості. - Сумісне використання з іншими нашими програмами. - Он-лайн функції і автоматичне оновлення. - Робота з базами даних. - Зручний інтерфейс.


Мастер резюме, 1.5.2 - Медія Технології
Програмний комплекс для розміщення складеного резюме в кадровому банку даних. Роздрук складеного резюме. Можливість розіслати збережене резюме кадровим агентствам занесеним в базу. Підбір вакансій розміщених підприємствами-працедавцями. Регулювання доступу підприємствам-працедавцям до даним Вашому резюме. Список кадрових агенств по містах. Інформація про курси, семінари, тренінги по містах.


Кадровий облік 1.0.9 - ЮгСофтСервіс
Програма, що автоматизує ведення кадрового обліку (для її роботи ніякі додаткові драйвера не потрібні). Володіє інтутівно зрозумілим інтерфейсом, невимогливістю до ресурсів комп'ютера і високою надійністю. Керівництво користувача викладене окремим файлом на сторінці програми.


Розрахунок стажу v1.1 - Seniority
Програма дозволяє швидко розрахувати загальний трудовий стаж співробітника по записах з трудової книжки. В допомогу фахівцеві відділу кадрів або бухгалтерові.


День народження 0.5 - Rainman
Програма дозволяє відділу кадрів або людині на якому лежить відповідальність пам'ятати всі дні народження всіх співробітників на підприємстві і повідомляти нагадувати про них своєму керівництву. Адже простіше роздрукувати на початку місяця звіт, в якому будуть перераховані всі дні народження в порядку їх настання. І віддати цей звіт керівництву для видачі іменинникам премій і вихідних (якщо повезе :-). Підтримуються російська, українська, англійська і білоруська мови.

Сторінка: | 1 |

(c) Copyright 2007-2009 progua@ukr.net

Цікаві місця Криму