Український каталог програм для бізнесу

Головна сторінка
Антивіруси (19)
Бланки (6)
Бухгалтерія (25)
Документи (23)
Мережі (1)
Зарплата (5)
Кадри (8)
Органайзери (9)
Склад (25)
Торгівля (30)
Фінанси (11)
CRM (2)
Система (1)
Інші(3)
 
Пошук програми
Добавити програму
Друзі та партнери


 Органайзери :
Всього програм в даному розділі: 8

Сторінка: | 1 |

Valon.Task - Valonsoft
Valon.Task — програма управління завданнями і малими проектами.
Можливості Valon.Task:
— створення завдань і підзадач з можливістю призначення одного або декількох учасників;
— гнучке призначення властивостей завдань. Ви додаєте лише ті властивості, які вам потрібні. І нічого зайвого.
— зручність призначення зв'язків між завданнями і додавання функцій;
— фільтрація даних;
— розрахований на багато користувачів режим роботи;
— простота і зручність у використанні.


Power Phone Book Enterprise Edition 1.401 - DG Software
Power Phone Book Enterprise Edition — це могутній і зручний органайзер з телефонною книгою і планувальником. Використовуючи цю програму, ви відчуєте надійність — завдяки тому, що потрібна інформація завжди буде до ваших послуг. Ця програма дасть вам можливість звільнити свою свідомість від запам'ятовування телефонів і часу зустрічей для важливішої інформації і допоможе розслабитися. Програма може експортувати дані в різні типи файлів.


AVS-Organizer 8.10 - AVS-Soft
Багатофункціональний органайзер, який стане вашим незамінним помічником в роботі і удома. Програма включає адресну книгу, записну книгу, календар, щоденник. Також, за допомогою AVS-Organizer'а, ви можете перевіряти пошту, відправляти листи, дізнаватися про поточні свята, створювати нагадування у вигляді «липких» листочків на робочому столі, і багато що інше...


Universal Organizer 2.5.3 - Alexander Proschenko
Записна книжка-органайзер. Дозволяє зберігати замітки, телефони, адреси, посилання з вибраного і т.п. Є пошук, эспорт-імпорт вибраного, створення записів в книзі різних типів (для зберігання даних про людину, про фірму, про посилання в Інтернеті, а також створення простій текстової замітки), можливість ведення щоденника, планувальник завдань, захист паролем і багато інших корисних можливостей.


Бізнес-Агент - ТРЭЙДСОФТ
Система управління контактами організації - ведення довідників покупців, постачальників і інших видів контрагентів. Призначення нагадувань і ведення історії взаємин. Захист інформації за допомогою розділеного доступу користувачів програми до кожного довідника, політика груп користувачів і їх прав. Підтримка роботи в мережі. Програма дозволяє автоматизувати як одне, так і цілий комплекс робочих місць персоналу, що працює з адресною базою контрагентів підприємства. Можлива установка в локальній версії і по схемі "Клиент-Сервер".


Color Sheets - Soldata
Електронні записні листочки, які завжди можуть згодитися для запису невеликої інформації, - паролі, серійні номери, телефони і ін. Записки не займають багато місця на екрані, можуть розташовуватися поверх всіх вікон. Щоб відкрити записку достатньо пари клацань мишею. Зберігається записка автоматично, що пспрощує роботу з нею. Ці записні листочки будуть незамінні на вашому робочому комп'ютері.


Freebie Notes 3.23 - М. Надеждин
Здавалося б, чого простіше – липкі листочки. Подібних програм в Internet досить багато, і всі вони схожі одна на одну. Але ця відрізняється і зовні, і по суті. У цій програмі дуже могутня система настройок, яка перетворює віртуальні папірці на справжню систему нагадування про різні події. В принципі, одна така програма, і для організації особистого часу (роботи, відпочинку, планування зустрічей, яких-небудь дій, які ми повинні пам'ятати) більше нічого не потрібно. Після інсталяції і запуску програми в трєє з'являється ікона, а поряд з трєєм, трохи вище за годинник – панель інструментів, яку можна приховати або викликати кліком по іконі. Графіка самого листочка так собі (у сенсі, не вершина дизайнерського мистецтва). Але це, мабуть, єдиний недолік програми – якщо, звичайно, недолік. У іншому програма функціональна, працює без помилок і на практиці виявляється дуже зручною. Та що тут особливо міркувати – безкоштовна ж. Тому беремо і користуємося.


Телефонний довідник - DG Software
Програма працює під управлінням MSAccess XP/2000/97 (версія 3.1b стала призером Microsoft Office Extensions, версії 3.1b і 3.2.05 отримали логотип "Yes It Works" від тестової лабораторії РС Magazine/RE) проста і зручна у використанні, має красивий інтерфейс, призначена для зберігання наступної інформації: прізвищ, імен і по батькові, телефонний номерів (робочих, домашніх, мобільних, пейджерів і кодів міст), адрес, місць роботи, посад, електронних адрес, адрес Інтернет, номерів ICQ (UIN) і іншій інформації. Програма містить могутню пошукову систему (дозволяє здійснювати швидкий пошук по основних полях і розширений пошук по будь-якому полю); дає можливість: сортувати дані, виводити їх на друк, набирати номер телефону за наявності модему, прямо з додатку, переходити по посиланнях, запускати поштову програму, запускати ICQ, виводити дані в Excel і HTML, експортувати і імпортувати дані для перенесення з комп'ютера на комп'ютер, створювати (зокрема автоматично) резервну копію і відновлювати з неї дані.

Сторінка: | 1 |

(c) Copyright 2007-2009 progua@ukr.net

Цікаві місця Криму