Український каталог програм для бізнесу

Головна сторінка
Антивіруси (19)
Бланки (6)
Бухгалтерія (25)
Документи (23)
Мережі (1)
Зарплата (5)
Кадри (8)
Органайзери (9)
Склад (25)
Торгівля (30)
Фінанси (11)
CRM (2)
Система (1)
Інші(3)
 
Пошук програми
Добавити програму
Друзі та партнери


Рейтинг програм :.


Бланки: Бланк довідки про доходи - Скачувань - 52039
Бланк довідки про доходи. Бланк сформований з програми Українська зарплата 2009.

Бланки: Табель обліку використання робочого часу - Скачувань - 39572
Табель обліку використання робочого часу (Форма №П-5).
Затверджено: Наказ Держкомстату від 05.12.2008 р. №489, чинний з 01.01.2009 р.

Бланки: Довідка Форма №3 - Скачувань - 23819
Довідка Форма №3. Документ який формується із програми Українська зарплата 2009.

Бланки: Заява про право заст-ння спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності(фізична особа-СПД) - Скачувань - 12608
Заява про право застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності (фізична особа - СПД).

Бланки: Порожні бухгалтерські бланки Україна - Скачувань - 11273
Безкоштовна програма дозволяє виводити на друк майже всі існуючі порожні бухгалтерські бланки в будь-яких кількостях. Зручний і простій інтерфейс. Працює без додаткових додатків таких як Word, Excel.

Фінанси: Open Business Intelligent 2009 - Скачувань - 7664
Open Business Intelligent містить систематізіронную інформацію, необхідну для організації і реєстрації бізнесу. Ви зможете послідовно вивчати матеріал, використовувати покрокові інструкції і шаблони документів. Продукт розповсюджується БЕЗКОШТОВНО і дозволяє уникнути багатьох помилок, які властиві підприємцям-початківцям. Крім того, ви можете розміщувати цей матеріал на своїх інформаційних ресурсах і рекомендувати його всім, хто має намір почати свій бізнес.

Бланки: Заява про видачу Свідоцтва про право сплати єдиного податку (юридична особа) - Скачувань - 6235
Заява про видачу Свідоцтва про право сплати єдиного податку (юридична особа).

Бухгалтерія: Платіжні Документи Плюс 1.3 - Скачувань - 3879
Програма для створення, редагування, копіювання, збереження та друку платіжних документів - платіжних доручень, рахунків-фактур, товарних та податкових накладних, касових ордерів, актів виконаних робіт, довіреностей на отримання ТМЦ. Призначена для малих та середніх підприємств та організацій.

Зарплата: АРМ - Заробітна плата - Скачувань - 3865
Автоматизоване робоче місце бухгалтера для нарахування Заробітної плати

Бухгалтерія: Ідентифікаційний код - Скачувань - 3639
За допомогою програми Ідентифікаційний код, можна дізнатися день народження особи та його стать, маючи лише ідентифікаційний код(Україна). Код повинен мати 10 числових символів.

Кадри: Розрахунок стажу v1.1 - Скачувань - 3579
Програма дозволяє швидко розрахувати загальний трудовий стаж співробітника по записах з трудової книжки. В допомогу фахівцеві відділу кадрів або бухгалтерові.

Кадри: Персонал - Бізнес 4.5 Укр. - Скачувань - 2594
Це професійна кадрова програма, що забезпечує автоматизацію кадрового діловодства та підтримку керування персоналом на підприємствах з різними формами власності й різною чисельністю співробітників (від кількох людей до декількох тисяч). Кадрова програма «Персонал» має широкий спектр різних функціональних можливостей, що дозволяють вирішувати практично всі завдання, необхідні для керування персоналом.

Кадри: Кадри Плюс Україна 2.4.4 - Скачувань - 2439
Програма призначена для автоматизації кадрових операцій і обліку часу роботи співробітників. Накази, заяви, рух персоналу, облік робочого часу, звіти і багато що інше. Програма розроблена з урахуванням законодавства України!

Зарплата: Українська зарплата 2009 - Скачувань - 2368
Програма для розрахунку зарплати згідно українського законодавства. В новій версії налаштовані нарахування, утримання та відрахування на 2009 рік. Всі звіти(платіжна відомість, журнал по зарплаті, довідка про доходи, карточка працівника, та ін) формуються в програмі Excel.

Склад: Складський облік товарів 3.28.001 - Скачувань - 2060
Складський облік товарів 3.28.001 - програма, яка призначена для ведення оперативного складського обліку. Програма дозволяє відстежувати залишки товарів і матеріалів на складі і отримувати звіти по залишках на будь-яку дату.

Кадри: Кадровий облік 1.0.9 - Скачувань - 1887
Програма, що автоматизує ведення кадрового обліку (для її роботи ніякі додаткові драйвера не потрібні). Володіє інтутівно зрозумілим інтерфейсом, невимогливістю до ресурсів комп'ютера і високою надійністю. Керівництво користувача викладене окремим файлом на сторінці програми.

Бухгалтерія: PayOff, 2.13 - Скачувань - 1880
Проста у використанні програма для організації будь-якого грошового обліку: від домашньої бухгалтерії і сімейного бюджету, до бухгалтерського обліку і фінансового контролю діяльності підприємств. Інтерфейс програми інтуїтивно зрозумілий навіть починаючому користувачеві.

Бухгалтерія: Бізнес Пак 6.39 - Скачувань - 1576
Виводить платіжні доручення, рахунки-фактури, книгу продажів, рахунки, накладні, прибуткові і витратні касові ордери, прайс-листи, довіреність, цінники, оголошення на внесок готівкою і веде відповідні журнали.

Бухгалтерія: LS · Рахунок-фактура - Скачувань - 1526
Облік виставлених і отриманих рахунків-фактур організації або індивідуального підприємця.

Склад: ТЦУ Старт 3.25 - Скачувань - 1475
«ТЦУ Старт» – безкоштовна торгово-складська програма. Призначена для ведення обліку складських і торгових операцій, обліку залишків в кількісному і грошовому виразі, розрахунку отриманого товарного прибутку, ведення переобліку і переоцінки.


(c) Copyright 2007-2009 progua@ukr.net

Цікаві місця Криму